תכנון פנסיוני אישי

מי צריך תכנון פנסיוני אישי?

כולם, בכל גיל, בכל שלב בחיים.

בעבר הפתרונות הפנסיונים של העובדים הוכתבו על ידי המעסיק ובהתאם למדיניות הפנסיונית שלו. כיום ההחלטה היא של המבוטח עצמו, ואתה בוחר את הפתרונות הפנסיונים המתאימים לך ביותר. 
בלפידות פתרונות  ביטוח ופיננסים יעמוד לרשותך סוכן אישי שיכיר אותך באופן אישי וידע להתאים את הרכב התוכנית לשינויים החלים בחייך. ניהול חכם של החיסכון הפנסיוני, הכולל בין היתר בחירה בתמהיל החיסכון, חלוקת הכספים בין חיסכון לביטוח חיים (בתכנית הביטוח), קביעת מסלול חיסכון בקרן הפנסיה וכדומה, יבנה לך גב כלכלי יציב ועתיד פיננסי בטוח

מהו חסכון פנסיוני?

המילים "פנסיוני" ו"פנסיה" נותנות לעיתים תחושה שהן שייכות לעתיד הרחוק. אם הגעת לכאן אתה וודאי מבין שזה ממש לא כך – עולם הפנסיה שייך לצעירים. פתרון פנסיוני מספק לך רשת כלכלית רחבה לעתיד וככל שתתחיל לחסוך בגיל צעיר יותר, רשת הביטחון שלך תהיה חזקה יותר!

חיסכון פנסיוני הוא חיסכון לטווח ארוך המורכב ממגוון פתרונות כגון: קרנות פנסיה, קופות גמל, ביטוחי מנהלים וקרנות השתלמות. 

החיסכון הפנסיוני ממלא שלושה תפקידים עיקריים בחייו של הלקוח ומשפחתו:

כאשר מגיעים לגיל פרישה, כספי החיסכון משולמים כסכום חודשי (קצבה) לכל החיים כאשר מעבר לקצבה מזערית, ניתן גם לקבל סכומים חד פעמיים. ההפקדות לחיסכון מזכות בהטבות מס (זיכוי/ניכוי על פי החוק), הניתנות על ידי המדינה לעידוד החיסכון הפנסיוני.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
השאירו פרטים

השאירו פרטים

השאירו פרטים ונציג מטעמנו יצור אתכם קשר