גמ"ח הלוואות

גמ"ח הלוואות ללא ריבית לנזקקים על חשבון קרן פנסיה או קרן השתלמות – אישור מיידי ובדיקת זכאות ללא עלות. לעבור לעמוד צור קשר או טלפון זמין עבורכם. 077-6687815

גמ"ח הלוואות הוא מוסד פיננסי חוץ-בנקאי יהודי-מסורתי, המעניק הלוואות ללא ריבית לנצרכים. הגמ"ח פועל על בסיס תרומות, עזבונות ופיקדונות של אנשים פרטיים, מתוך רצון לסייע לנזקקים.

עקרונות פעילות הגמ"ח

 • ההלוואות ניתנות ללא ריבית, ללא צורך בערבים או בנכסים, וללא תהליך בירוקרטי מורכב.
 • ההלוואות ניתנות לתקופה מוגבלת, בדרך כלל של עד שנה.
 • גובה ההלוואה נקבע בהתאם לצורכי הלווה ויכולותיו הכלכליות.

קריטריונים לזכאות להלוואת גמ"ח

זכאות להלוואת גמ"ח נתונה לאנשים נצרכים, כלומר אנשים שאינם מסוגלים לקבל הלוואה מהמערכת הבנקאית מסיבות כלכליות או אחרות. הקריטריונים לזכאות להלוואת גמ"ח משתנים בין גמ"ח לגמ"ח, אך באופן כללי הם כוללים:

 • הכנסה נמוכה או בינונית.
 • חובות כבדים.
 • מצב כלכלי קשה.
 • מצוקה כלכלית זמנית.

הליך קבלת הלוואת גמ"ח

הליך קבלת הלוואת גמ"ח הוא פשוט ומהיר. הלווה נדרש למלא טופס בקשה ולהציג מסמכים המעידים על זכאותו להלוואה. לאחר בדיקת הבקשה, הגמ"ח מודיע ללווה על החלטתו.

גמ"ח הלוואות כפתרון פיננסי

גמ"ח הלוואות הוא פתרון פיננסי מצוין עבור אנשים הזקוקים לכסף באופן מיידי ובתנאים נוחים. הלוואות אלו ניתנות ללא ריבית, ללא צורך בערבים או בנכסים, וללא תהליך בירוקרטי מורכב.

גמ"ח הלוואות בישראל

בישראל פועלים מאות גמ"חים המעניקים הלוואות ללא ריבית לנצרכים. חלק מהגמ"חים פועלים ברמה הארצית, ואחרים פועלים ברמה המקומית או המגזרית.

מידע עדכני לשנת 2024

בשנה האחרונה, בעקבות משבר הקורונה לרבות מלחמת חרבות ברזל, חלה עלייה בביקוש להלוואות גמ"ח. גמ"חים רבים מדווחים על עלייה במספר הבקשות להלוואות, וכן על עלייה בגובה ההלוואות הממוצעות.

הגידול בביקוש להלוואות גמ"ח נובע ממספר גורמים, כולל:

 • העלייה בשיעורי האבטלה והעוני בישראל.
 • העלייה במחירי הדיור והמחייה.
 • הקשיים הפיננסיים שנוצרו בעקבות משבר הקורונה.

הלוואות ללא ריבית לנזקקים על חשבון קרן השתלמות או קרן פנסיה

הלוואות ללא ריבית לנזקקים הן הלוואות הניתנות לאנשים בעלי הכנסה נמוכה או בינונית, אשר אינם מסוגלים לקבל הלוואה מהמערכת הבנקאית מסיבות כלכליות או אחרות. הלוואות אלו ניתנות ללא ריבית, ללא צורך בערבים או בנכסים, וללא תהליך בירוקרטי מורכב.

סוגי הלוואות ללא ריבית לנזקקים

ישנם סוגים רבים ושונים של הלוואות ללא ריבית לנזקקים, המתבססים על קריטריונים שונים. בין סוגי ההלוואות הנפוצים ניתן למצוא:

 • הלוואות לצורך חירום – הלוואות אלו ניתנות לאנשים הזקוקים לכסף באופן מיידי, למשל כדי לכסות הוצאות רפואיות, הוצאות קיום בסיסיות או הוצאות משפטיות.
 • הלוואות לצורך רכישת ציוד בסיסי – הלוואות אלו ניתנות לאנשים הזקוקים לרכוש ציוד בסיסי, למשל רהיטים, מוצרי חשמל או כלי עבודה.
 • הלוואות לצורך השכלה – הלוואות אלו ניתנות לאנשים הזקוקים לכסף כדי ללמוד, למשל כדי להשלים השכלה תיכונית, להשלים תואר אקדמי או ללמוד מקצוע.
 • הלוואות לצורך תעסוקה – הלוואות אלו ניתנות לאנשים הזקוקים לכסף כדי להתחיל עסק עצמאי או כדי להשתלב בעבודה.

איפה ניתן לקבל הלוואות ללא ריבית לנזקקים

הלוואות ללא ריבית לנזקקים ניתנות על ידי מגוון רחב של גופים, כולל:

 • ממשלות – ממשלות רבות ברחבי העולם מפעילות תוכניות הלוואות ללא ריבית לנזקקים.
 • ארגוני צדקה – ארגוני צדקה רבים מפעילים תוכניות הלוואות ללא ריבית לנזקקים, למשל עמותות סיוע לנזקקים, עמותות סיוע משפטי או עמותות סיוע רפואי.
 • מוסדות קהילתיים – מוסדות קהילתיים רבים, כגון בתי כנסת, כנסיות או מסגדים, מפעילים תוכניות הלוואות ללא ריבית לנזקקים.

כיצד להגיש בקשה להלוואה ללא ריבית לנזקקים

כדי להגיש בקשה להלוואה ללא ריבית לנזקקים, יש לפנות לגוף המעניק את ההלוואה ולמלא טופס בקשה. הטופס כולל בדרך כלל מידע אישי על הלווה, מידע על הכנסותיו והוצאותיו, ומידע על מטרת ההלוואה.

הגוף המעניק את ההלוואה יבדוק את הבקשה ויחליט אם לאשרה או לדחותה. במקרה של אישור, הלווה יקבל את ההלוואה במסגרת תנאי ההלוואה, כגון סכום ההלוואה, הריבית (אם יש), התקופה להחזרת ההלוואה ותנאי ההחזר.

הלוואות ללא ריבית לנזקקים הן כלי חשוב המספק סיוע כלכלי לאנשים בעלי הכנסה נמוכה או בינונית. הלוואות אלו ניתנות ללא צורך בערבים או בנכסים, וללא תהליך בירוקרטי מורכב.

שתפו:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
גמ"ח הלוואות ללא ריבית לנזקקים

לבדיקה חינם של התיק הביטוחי

רוצים שיועץ פנסיוני יבדוק עבורכם את התיק הביטוחי ללא עלות וללא התחייבות, השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

בואו להתעדכן בכל מה שחדש בעולם הביטוח והפיננסים
הירשמו לניוזלטר שלנו ותהיו הראשונים לדעת על כל מה שחדש
מאמרים ומידע נוסף שכדאי לקרוא
הלוואה לעוסק פטור
מאמרים

הלוואה לעוסק פטור

הלוואה לעוסק פטור: הזדמנות או מלכודת? עולם העסקים קטן ומלא אתגרים, במיוחד עבור עוסקים פטורים. ניהול תזרים מזומנים יעיל הוא קריטי להצלחה, אך לעיתים קרובות

קראו עוד »
הלוואה לסגירת מינוס
מאמרים

הלוואה לסגירת מינוס

הלוואה לסגירת מינוס: כדור שלג או גלגל הצלה? המינוס: מפלצת אדומה רובצת על חשבון הבנק, מעיקה, מלחיצה, גורמת לנו להרגיש לא בנוח. תחושת חוסר האונים

קראו עוד »
מימון לאופנוע
מאמרים

מימון לאופנוע

מימון לאופנוע – הגשמת חלום על שני גלגלים שוק האופנועים בישראל פורח בשנים האחרונות. נתוני הלמ"ס מראים כי מספר האופנועים בכבישים גדל משמעותית, עם עלייה

קראו עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
השאירו פרטים

השאירו פרטים

השאירו פרטים ונציג מטעמנו יצור אתכם קשר